Ostatní Info

1) Kotě z mého domova odchází do vašeho domova nejdříve ve 14. týdnu nebo i později, plně socializované, sebevědomé a řádně vymazlené. Zvyklé na ruch domácnosti, ostatní kočky a psy. 

2) Kotě určené na mazlíčka odejde do nového domova až po kastraci a její následné rekonvalescenci, tudíž úplně v pořádku a vy již nemusíte tento problém řešit. 

3) Kotě bude mít sbalený raneček a v něm si přinese pár věcí na které je zvyklé z domova (např.: nějaké mlsky, granulky, kapsičky, hračky, apod.) 

4) Kotě bude mít vystaven PP, kupní smlouvu, bude 2x očkováno a odčerveno

5) Kotě si ke mně přijede vybrat osobně dotyčný majitel. Nepraktikuji "kotě k Vánocům, narozeninám, jako dárek nebo jako překvapení". Ne vždy to musí být překvapení dobré či chtěné... Z toho plyne, že smlouva je vždy napsána jen na jednoho majitele.

6) Požaduji kontakt s novou rodinou a občasné informace a fotografie jak se kotě má a jak roste. Budete tedy se mnou skrze ně propojeni velmi velmi dlouho... :-) Samozřejmostí je, že se na mne můžete kdykoliv s čímkoliv obrátit, ba dokonce to vyžaduji, pokud budete řešit jakékoliv zásadní věci (nemoc, veterinární péče, pořízení nového parťáka a jejich seznamování, stěhování, cokoliv vás napadne a nebudete si jistí) 

7) Chov je testovaný na PKD a HCM s negativními výsledky 

8) Než se budete ucházet o jedno z mých chlupatých veličenstev, zkuste nejdřív napsat něco o sobě, jak, kde a s kým by kotě žilo...fantazii se meze nekladou, místo jen "a cena?" Ano, cena je, a je pevná a odpovídající a samozřejmě také důležitá, ale ne stěžejní, pokud vybíráte parťáka, který bude žít po vašem boku, protože pokud ho budete milovat a zbožňovat (což budete :-) ) vrazíte do něj mnohem mnohem víc, než je kupní cena...ale věřte, že to za to stojí!

9) Seznam budu průběžně doplňovat, jakmile mě něco napadne, každopádně mě neváhejte kontaktovat, pokud máte dotazy :-)